Zima w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem dla gości indywidualnych i firm 

Zima wcale nie musi być nudna, może być to czas pełen fascynujących przeżyć. Proponujemy Państwu wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu, aktywny wypoczynek.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z zimowych propozycji aktywnego wypoczynku w Gospodzie pod "Czarnym Łabędziem" w Rydzewie. Zima wcale nie musi być nudna, może być to czas pełen fascynujących przeżyć. Proponujemy Państwu wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu, aktywny wypoczynek. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Nad pełną Państwa satysfakcją pracują odpowiedni ludzie dlatego też nasza kadra instruktorska jest doskonale wyszkolona, z nimi będziesz bezpieczny, zadbamy o Ciebie w każdej sytuacji służąc pomocą i radą.


 Proponujemy następujące zimowe atrakcje*:


Skutery śnieżne na Mazurach

Jeżeli uważasz, że robiłeś już prawie wszystko, byłeś w wielu pięknych miejscach świata, nowych wrażeń szukasz daleko a żadna przygoda nie jest Ci obca to już najwyższy czas na podjęcie nowego wyzwania i skorzystania ze skuterów śnieżnych na Mazurach.
Przepiękne Mazury zasypane śniegiem, widoki jak z obrazków, bezpośredni kontakt z przyrodą, wspaniałe chwile w dobrym towarzystwie i poczuciu spełnienia to elementy składające się na prawdziwy relaks podczas jazdy skuterami śnieżnymi. Celem naszej działalności jest relaks przez aktywny wypoczynek więc pamiętamy o odpowiednim sprzęcie. Nasze skutery śnieżne to maszyny dwuosobowe najwyższej jakości zapewniające bezpieczeństwo i komfort jazdy a nawet długie wyprawy to sama przyjemność. Bardzo dobra kadra instruktorska oraz najwyższej klasy sprzęt to tylko dwie rzeczy które wpływają na to iż może to być przygoda Twojego życia. Obok tych elementów na pozytywne wrażenia i wspomnienia znacząca rolę pełni również teren i scenariusz wypraw. Trasy wypraw prowadzą przez najróżniejszą krajobrazową przestrzeń. W białym puchu pomkniesz przez dukty leśne, doliny, pagórki, mazurskie bezdroża i niczym nie ograniczoną przestrzeń zamarzniętych jezior szlaku Mazurskiego. W czasie wyprawy na nowo odkryjesz Mazury z nieznanej dotąd perspektywy a nie wykluczone iż pokochasz Mazury na nowo. Niewykluczone jest również bliskie spotkanie wzrokowe z dziką zwierzyną. Po takiej dawce emocji związanej z wyprawami zaserwujemy potrawy kuchni regionalnej i grzane wino.

Cennik:
15 minut –95 zł
30 minut – 170 zł
1 godzina – 300  zł
Instruktor - 300 zł/ impreza
 

Żeglarstwo lodowe – Bojery – więcej

Żeglarstwo lodowe to coraz bardziej popularna dyscyplina, niezwykle fascynująca forma zimowej rozrywki na lodzie. Pozwala na przeżycie niesamowitych doznań okraszonych dużą dawkę adrenaliny dzięki dynamicznym przyspieszeniom i rozwijanym prędkościom. Żeglarstwo lodowe - bojery - to sport dla każdego, nie trzeba być wprawionym żeglarzem aby latać na bojerach. Ślizganie bojerami jest mżliwe przy odpowiednich warunkach lodowych. Codzienne sprawdzanie akwenu tj. kontrola grubości lodu oraz jego wytrzymałości powoduje że jest to bezpieczna rozrywka.
Sprzęt - ślizgi bojerowe jakie posiadamy to bojery klasy DN-1 osobowe oraz Klasy Monotyp XV - 2 osobowe. 

  • BOJERY KLASY DN 1-osobowy  CENA: 500 zł /bojer/ 1 dzień
         
  • BOJERY KLASY MONOTYP XV 2-osobowy CENA: 650 zł /1 dzień 


Instruktor - 300 zł / 1dzień/ max do 4 bojerów 
Instruktorami są osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, będący czynnymi uczestnikami regat bojerowych, zdobywcami wielu prestiżowych nagród z Mistrzostwami Polski włącznie. 

 

Curling - Mazurski Curling na jeziorze
Sport o długoletniej tradycji. Rywalizacja polega na przesuwaniu bil po lodzie tak aby znalazły się najbliżej wyznaczonego koła - domu. W grze jednocześnie biorą udział dwie drużyny. Rozgrywki meczowe w Mazurskim Curlingu przeprowadzane są na zamarzniętej tafli jeziora. Istnieje możliwość zorganizowania nocnych rozgrywek na oświetlonej pochodniami i reflektorami tafli jeziora. Nocne rozgrywki można połączyć wraz z kolacją grillową na lodzie. 

 

Organizacja Kuligów 
Kuligi organizowane z lokalnym gospodarzem, bądź wyjazd do stadniny koni. Cena 40 zł / 1dorosła osoba, 25 zł /1 dziecko 


Możliwości ślizgu na nartach biegowych
Cena wypożyczenia kompletu (tj. narty, buty oraz kije)
30 zł /do dwóch godzin
40 zł /1 dzień


Wędkarstwo podlodowe
z lokalnymi doświadczonymi przewodnikami, z własnym sprzętem lub możliwością wypożyczenia dwóch profesjonalnych namiotów do połowu ryb spod lodu.

Zimowy Nordic Walking - czyli inaczej chodzenie z kijkami po leśnych mazurskich ścieżkach. Ta z pozoru łatwa rekreacja ruchowa da Państwu prawdziwy wycisk i pobudzi 90% wszystkich mięśni, a przy regularnym uprawianiu tej rekreacji wzmocni i zahartuje organizm. Nordik Walking świetnie wyrzeźbi Waszą sylwetkę! 

Latanie poduszkowcem po zamarzniętych jeziorach mazurskich  

Psie zaprzęgi  - to zabawa dla osób, które nie mają dość przygód, zabawa ta dostarcza niezapomnianych wrażeń. "Biegnący Wilk" Dariusz Morsztyn posiada kilka scenariuszy, które to zapadną w pamięci uczestników. W przypadku ciepłych dni i braku śniegu płozy  zostają zastąpione kołami. 

Samochody Terenowe

Quady

Oświetlone naturalne lodowisko z muzyką w tle

Wyciągi narciarskie:  Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie, Wyciąg Narciarski Okrągłe

Zimowe zwiedzanie Twierdzy Boyen, Wilczego SzańcaAtrakcje aktywnego wypoczynku uzależnione od warunków pogodowych. Atrakcje częściowo dostępne w Gospodzie pozostała część atrakcji przy kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami, należy ustalić warunki pogodowe i dostępność atrakcji w planowanym terminie. 
Szczegóły na temat oferty uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu 501-67-68-99 bądź wysyłając e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.