Żeglarstwo lodowe to coraz bardziej popularna dyscyplina, niezwykle fascynująca forma zimowej rozrywki na lodzie. Pozwala na przeżycie niesamowitych doznań okraszonych dużą dawkę adrenaliny dzięki dynamicznym przyspieszeniom i rozwijanym prędkościom. Żeglarstwo lodowe - bojery - to sport dla każdego, nie trzeba być wprawionym żeglarzem aby latać na bojerach.

Zapraszamy na latanie bojerami do Mistrza Polski w klasie Mnotyp XV Sezonu 2013 - Jerzego Nowakowskiego

Żeglarstwo lodowe to coraz bardziej popularna dyscyplina, niezwykle fascynująca forma zimowej rozrywki na lodzie. Pozwala na przeżycie niesamowitych doznań okraszonych dużą dawkę adrenaliny dzięki dynamicznym przyspieszeniom i rozwijanym prędkościom. Żeglarstwo lodowe - bojery - to sport dla każdego, nie trzeba być wprawionym żeglarzem aby latać na bojerach. Ślizganie bojerami jest mżliwe przy odpowiednich warunkach lodowych. Codzienne sprawdzanie akwenu tj. kontrola grubości lodu oraz jego wytrzymałości powoduje że jest to bezpieczna rozrywka.

Sprzęt - ślizgi bojerowe jakie posiadamy to bojery klasy DN-1 osobowe oraz Klasy Monotyp XV - 2 osobowe

BOJERY KLASY DN 1-osobowy  CENA: 500 zł /1 dzień 

Instruktor - 400 zł / 1dzień/ max do 4 bojerów DN
Instruktorami są osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, będący czynnymi uczestnikami regat bojerowych, zdobywcami wielu prestiżowych nagród z Mistrzostwami Polski włącznie. 

Co warto zabrać ze sobą wybierając się na bojery:  kombinezon narciarski/ciepłe i nieprzemakalne spodnie oraz kurtka,  buty ciepłe i najlepiej wodoodporne, ciepłe skarpetki, ciepłe rękawice (np. narciarskie), czapka, gogle, kask (posiadamy kilka, lecz najlepiej wziąć swój jeśli ktoś posiada), krem zimowy (tłusty) i oczywiscie dobry humor

 INFORMACJE DODATKOWE:
- zrobiona rezerwacja na sprzęt bojerowy i instruktora nie odwołana na min. 2 dni przed przyjazdem płatna 50% zamówienia
- nie odpowiadamy za warunki pogodowe w dniu realizacji rezerwacji.