This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+48 87 421 12 52

Koszyk

 x 

Cart empty

Kosze Świąteczne, Paczki Świąteczne z Gospodowej Spiżarni, fantastyczny prezent na Święta

Zbliżające się Święta to uświęcony tradycją czas wspólnego zasiadania przy pięknie udekorowanych rodzinnych stołach. Stoły te, suto zastawione pachnącymi i smakowitymi potrawami budzą najwspanialsze i najcieplejsze rodzinne wspomnienia. Święta to też okazja do sprawienia radości rodzinie i najbliższym, a także do przygotowania prezentów dla partnerów biznesowych i współpracowników. Niejednokrotnie zastanawiamy się jaki prezent byłby najlepszy. Chcąc pomóc w dokonaniu wyboru oddajemy w Państwa ręce specjalną propozycję zawierającą kosze świąteczne, paczki świąteczne z produktami z naszej Gospodowej Spiżarni, które to na czas transportu są pakowane próżniowo a następnie umieszczone w koszu tj. walizce wiklinowej plecionej tradycyjnymi metodami z polskiej wikliny bądź kolorowym opakowaniu świątecznym. Wierzymy, iż nasze kosze, paczki świąteczne będą najtrafniejszym wyborem min. ze względu na nie tuzinkowy ich charakter, smak i estetykę.

Oferowane Państwu "Kosze Świąteczne", "Paczki Świąteczne" a w nich produkty starogospodowe powstały z myślą o tym abyście mogli Państwo ten czarowny nastrój w swoich domach uzyskać. Kosze, prezenty pozwolą ponadto zaoszczędzić Państwu wiele czasu niezbędnego do przygotowania pysznych świątecznych dań takich jak u Mamy i Babci, a także zaskoczyć wspaniałym efektem smakowym Waszych Gości. Kosze te mogą być również doskonałym prezentem dla najbliższych lub też cennym podarkiem dla pracowników lub kontrahentów Waszych firm, co często pozwala przypomnieć się po dłuższej przerwie we współpracy.  

Pieczenie, wędliny jak i dzyndzałki na czas transportu są pakowane próżniowo a następnie umieszczone w stylowym wiklinowym koszu (walizce), która to po skonsumowaniu zawartości pozostaje dla obdarowanego przydatnym, stylowym gadżetem domowym. Do kosza będącego prezentem, na życzenie możemy dołączyć kartkę świąteczną z życzeniami od zamawiającego.

Cena: już od 269 zł / 1 szt. !!!

Wierzymy iż nasze kosze świąteczne będą udanym, docenionym i trafnym prezentem!!!

 
Zamówienia detaliczne oraz hurtowe na kosze świąteczne można składać drogą e-mailową na adres biuro@gospoda.pl z określeniem ilości zamawianych koszy, rodzaju wariantu, planowanego terminu realizacji, adresu dostawy, bądź poprzez zakup on-line. Złożone zamówienia na kosze zostają potwierdzane e-mailowo bądź telefonicznie wraz z podaniem terminu realizacji zamówień. Zamówienia przedświąteczne przyjmujemy do 18 grudnia, a wysyłka koszy przedświętami będzie realizowana 18 a 20 grudnia 2023.

Zamówione kosze dostarczamy na terenie całej Polski kurierem Pocztex pod wskazany adres w ofercie Pocztex Kurier. Koszt dostawy pokrywa zamawiający płacąc za przesyłkę przy odbiorze bądź uiszczając opłatę na konto przy zamówieniu. Koszt przesyłki tj jednego kosza w dowolne miejsce w granicach administracyjnych Polski wynosi: 

Pocztex - 33 zł/1 szt. przy płatności przelewem, w przypadku pobrania 36 zł/1szt.

 
Za zakupione kosze można zapłacić online kartą kredytową bądź płatniczą poprzez  Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887.

W razie jakichkolwiek niejasności, bądź zapytań prosimy o kontakt drogą e-mailową na adres biuro@gospoda.pl bądź telefoniczną 501 67 68 99

Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień regulaminu.


Results 1 - 5 of 5

Kosze Świąteczne, Kosze Okolicznościowe, Kosze prezentowe dla firm i osób prywatnych

Kosz Czarnego Łabędzia

Wierzymy, iż nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem min. ...

455,00 zł

Kosz Dziedziczki

Wierzymy, iż nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem min. ...

579,00 zł

Kosz Gbura

Wierzymy, iż nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem min. ...

345,00 zł

Kosz Gburki

Wierzymy, iż nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem min. ...

438,00 zł

Kosz Świąteczny

Wierzymy, iż nasze kosze będą najtrafniejszym wyborem min. ...

398,00 zł
plansza_informacyjna_PFR_poziom.jpg

 Gospoda pod Czarnym Łabędziem

Rydzewo, ul. Mazurska 98, 11-513 Miłki

tel. 87 421-12-52  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2024 © Gospoda pod Czarnym Łabędziem | Wszystkie prawa zastrzeżone
YOUTUBE