Koniec roku tuż tuż, jest to doskonały czas do organizacji spotkań wigilijnych dla firm i osób prywatnych tzw. śledziki. Jeśli szukacie miłego, klimatycznego miejsca w urokliwej okolicy na organizację spotkania firmowego, prywatnego  podsumowującego kończący się rok to nasza oferta jest właśnie dla Was. 

Serdecznie zapraszamy aby ten wyjątkowy czas spędzić w wyjątkowym miejscu.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zorganizowania przyjęcia wigilijnego w naszej Gospodzie, która to otrzymała tytuł Najlepszej Usługi Gastronomicznej Warmii i Mazur 2013. W klimatycznej Sali z rustykalnym wygładem przy blasku świec, cieple gospodowego paleniska i zapachu korzenno cynamonowych ciastek przy profesjonalnej obsłudze i klimatycznych kolędach poczujecie Państwo atmosferę nadchodzących Świąt. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak aby spełnić Wasze wymagania. Na każde przyjęcie opracowujemy indywidualne menu, uwzględniające gusta i preferencje naszych Gości. 

Wasz uroczysty wieczór może uświetnić wizyta Mikołaja, koncert kolęd w wykonaniu profesjonalnych muzyków, kulig z pochodniami i grzanym winem, wyprawa skuterami śnieżnymi. 

Zaproś współpracowników, klientów, przyjaciół na uroczystą kolacje wigilijną a my zajmiemy się wszystkim. Spędźcie ten wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu. 

Przyjmujemy zamówienia na wyroby świąteczne min, dzyndzałki z kapustą i grzybami (pierogi), pieczenie, pasztety, ryby itp. 

Kilka pomysłów na ciekawe prezenty:
  • Kosze świąteczne i okolicznościowe z produktami z Gospodowej Spiżarni zamkniętymi w ręcznie robionej walizce wiklinowej -więcej
  • Vouchery pobytowe w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem
  • Vouchery na atrakcje letnie i zimowe Gospody pod Czarnym Łabędziem min  na bojery skutery śnieżne, skutery wodne itp.